Loading...
aloe_fresh_smile_whitening_action_gel_toothpaste_kujdesi_vetjak_produkte_dentare_pasta_dentare_8008843002771_png
0 përshtypje

Aloe Fresh Smile Whitening Action Gel Toothpaste

Pastë dhëmbësh në formë xheli, me mikrosfera. Me origjinë 100% natyrale. Zbardh dhëmbët dhe lufton aromën e keqe të gojës. Përmban një … Lexo më shumë
500 lekë njësi
Kodi: 8008843002771
Pastë dhëmbësh në formë xheli, me mikrosfera. Me origjinë 100% natyrale. Zbardh dhëmbët dhe lufton aromën e keqe të gojës. Përmban një kombinim të përbërësve aktivë si: Aleo Vera, vaj luledielli, Linden, Gështenjë, Bli, Xylitol, Tea Tree Oil, Peppermint dhe Menthol. Pa paraben, pa sakarine, pa flor, pa SLS dhe SLES. Përdorimi: Lani dhëmbët për të paktën një minutë pas cdo vakti.
Markë:
ESI

Specifikime

Tubet 100 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu