Loading...
curaprox_cs_3960_super_soft_kujdesi_vetjak_produkte_dentare_furce_dhembesh_7612412396003_589296163
0 përshtypje

CURAPROX CS 3960 SUPER SOFT

Furce pastruese dhembesh. Ka ne permbajtje fije prej Cureni(me rezistence me te larte se najloni) me nje trashesi 0,12 milimetra dhe te rrumbullakosur … Lexo më shumë
640 lekë njësi
Kodi: 7612412396003
Furce pastruese dhembesh. Ka ne permbajtje fije prej Cureni(me rezistence me te larte se najloni) me nje trashesi 0,12 milimetra dhe te rrumbullakosura ne skajet. Eshte e bute dhe e pershtatshme per mishrat e acaruar te dhembeve, me fuqi pastruese te larte.
Markë:
Curaden

Specifikime

Kuti x 1
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu