Loading...
noxzema_deodorant_pilot_48h_150ml_kujdesi_vetjak_higjena_personale_deodorante_5201314066699
0 përshtypje

NOXZEMA DEODORANT PILOT 48h 150ml

Noxzema total protect &fresh touch ,me teknologjine inovative Odour Absorb Technology, perthith eren e pakendshme ne vend qe ta mbuloje, cliron arome … Lexo më shumë
360 lekë njësi
Kodi: 5201314066699
Noxzema total protect &fresh touch ,me teknologjine inovative Odour Absorb Technology, perthith eren e pakendshme ne vend qe ta mbuloje, cliron arome freskie duke dhene vetebesim dhe siguri kur ju nevojitet.
Markë:
Noxzema

Specifikime

Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu