Loading...
oral_b_toothbrush_ultra_thin_kujdesi_vetjak_produkte_dentare_furce_dhembesh_3014260097455
0 përshtypje

Oral B Toothbrush Extra Soft Ultra Thin

Furçë dhëmbësh manuale për të rritur. Me fibra shumë të holla 0.01mm, ofrojn një pastrim të thellë por shumë të butë. Heq plotësisht pl … Lexo më shumë
290 lekë njësi
Kodi: 3014260097455
Furçë dhëmbësh manuale për të rritur. Me fibra shumë të holla 0.01mm, ofrojn një pastrim të thellë por shumë të butë. Heq plotësisht pllakën dentare, ul inflamimin e mishrave të dhëmbëve dhe përmirëson shëndetin e kavitetit oral në 14 ditë.
Markë:
Oral-B

Specifikime

cope x 1
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu