Loading...
saforelle_soin_lavant_doux_250ml_kujdesi_vetjak_higjena_personale_higjena_intime_pastrues_intim_3401365334248
5 5 1 Product
1 përshtypje

SAFORELLE SOIN LAVANT DOUX 250ML

Formuluar për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar. Me veprim pastrues. Zbut kruajtjet dhe diskomfortin. Formula e saj e pasur me lipide dhe me nj … Lexo më shumë
1 300 lekë njësi
Kodi: 3401365334248
Formuluar për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar. Me veprim pastrues. Zbut kruajtjet dhe diskomfortin. Formula e saj e pasur me lipide dhe me një pH alkalin respekton balancën natyrale të lëkurës dhe e bën perfekte për përdorim të përditshëm. Gjinekologët kanë rekomanduar Saforelle, produktin lider për higjenën intime, prej më shumë se 20 vitesh. Pa sapun, pa paraben, pa agjentë ngjyrues, pa fenoksietanol. Mund të përdoret si një sapun i lëngshëm. Perdorimi: Një ose dy herë në ditë.
Markë:
Iprad Sante

Specifikime

Shishe 250 ml
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-12-06 %+0000:37
aroma shume e mire,, praktik lares trupi dhe intim 2 ne 1
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu