Loading...
dologel_gingival_gel_produkte_dentare_kujdesi_vetjak_nena_dhe_bebi_3518646058875
0 përshtypje

DOLOGEL GINGIVAL GEL

Xhel per masazh gingival. Perdoret ne rastet e acarimit dhe afteve te gojes. Lehteson mishrat gjate daljes se pare te dhembeve te foshnjes. Permban pr … Lexo më shumë
635 lekë njësi
Kodi: 3518646058875
Xhel per masazh gingival. Perdoret ne rastet e acarimit dhe afteve te gojes. Lehteson mishrat gjate daljes se pare te dhembeve te foshnjes. Permban propolis, ekstrakte kamomili me veprim qetesues per mishrat e dhembeve. Aplikohet me gisht nje pike xhel ne vendin e deshiruar dhe riaplikohet sa here eshte e nevojshme.
Markë:
Laboratories Gilbert

Specifikime

Tubet 25 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu