Loading...
pampers_pure_aqua_wipe_48_kujdesi_per_bebin_pelena_8001090603326_1010306687
0 përshtypje

Pure Aqua Wipes *48

Pecetat e lagura Pampers Aqua Pure Baby permbajne 99% ujë të pastër dhe pambuk organik. Mbrojne lëkurën delikate të foshnjës. Nuk përmbajnë a … Lexo më shumë
240 lekë njësi
Kodi: 8001090603326
Pecetat e lagura Pampers Aqua Pure Baby permbajne 99% ujë të pastër dhe pambuk organik. Mbrojne lëkurën delikate të foshnjës. Nuk përmbajnë alkool ose parfum. Pjesa e mbetur prej 1% e përbërësve përbëhet nga pastrues të butë të testuar dermatologjikisht dhe përbërës të provuar të Pampers, për të ndihmuar në ruajtjen e ekuilibrit të pH të lëkurës së foshnjës tuaj dhe mbrojtjen nga acarimi i lëkurës.
Markë:
Procter&Gamble

Specifikime

Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu