Loading...
holle_organic_1_infant_formula_nena_dhe_bebi_qumeshti_qumesht_0-6_muaj_7640161878792
0 përshtypje

HOLLE ORGANIC 1 INFANT FORMULA

Qumesht formule organik. I pershtatshem per foshnja qe nga lindja deri ne 6 muaj, kur ushqyerja me gji eshte e pa mundur ose e pa mjaftueshme. Ideal p … Lexo më shumë
1 500 lekë njësi
Kodi: 7640161878792
Qumesht formule organik. I pershtatshem per foshnja qe nga lindja deri ne 6 muaj, kur ushqyerja me gji eshte e pa mundur ose e pa mjaftueshme. Ideal per ushqimin me biberon dhe pregatitjen e ushqimeve te ndryshme per foshnjat. I lehte per tu tretur. Pa gluten, pa sheqer. Me permbajtje 99% organike te cilesise Demeter. Elemente te tjere perberes perfshijne vaj organik vegjetal, acide yndyrore esenciale,si dhe vitamina dhe minerale sipas Standartit Europian.
Markë:
Demeter

Specifikime

Kuti 400gr
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu