Loading...
holle_organic_bio_spelt_baby_rusks_fette_biscolatte_di_farro_per_bebe_nena_dhe_bebi_ushqimi_i_bebes_biskota_7640104959533
0 përshtypje

HOLLE ORGANIC BIO SPELT BABY RUSKS 6M+

Feta buke të thekura organike. Të përshtatshme për foshnja mbi 6 muaj. Me përmbajtje vitamine B1, miell gruri, miell Spelt, maja, vaj luledielli, … Lexo më shumë
600 lekë njësi
Kodi: 7640104959533
Feta buke të thekura organike. Të përshtatshme për foshnja mbi 6 muaj. Me përmbajtje vitamine B1, miell gruri, miell Spelt, maja, vaj luledielli, gluten, si dhe mund të përmbajë susam. Inkurajon fëmijen në procesin e përtypjes. Pa vezë, pa vaj palme, pa grurë apo ëmbëlsues. Kujdes! Mos i jepni fëmijës biskota kur është shtrirë.
Markë:
Holle

Specifikime

kuti 200gr
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu