Loading...
mustela_gentle_cleansing_gel_500_ml_nena_dhe_bebi_koha_e_banjes_trajtimi_i_lekures_3504105028398
0 përshtypje

MUSTELA GENTLE CLEANSING GEL 500 ml

Xhel pastrues i butë Mustela, i sigurte dhe efektive per flokët dhe lëkurën delikate të foshnjave. E pasuruar me Vitaminën B5 pastron plotësish … Lexo më shumë
1 900 lekë njësi
Kodi: 3504105028398
Xhel pastrues i butë Mustela, i sigurte dhe efektive per flokët dhe lëkurën delikate të foshnjave. E pasuruar me Vitaminën B5 pastron plotësisht pa hequr vajrat natyralë nga lekura e kokes. I përbërë nga 90% përbërës me bazë bimore përfshirë Avocado Perseose, një përbërës natyral i patentuar i krijuar posaçërisht për të ndihmuar në mbrojtjen dhe hidratimin e lëkurës. Nuk permban Paraben, Phthalate, Phenoxyethanol, EDTA, SLS. Hipoalergjik: i formuluar posaçërisht për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike. Mund te perdoret qe nga lindja.
Markë:
Mustela

Specifikime

flakon 500ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu