Loading...
pampers_active_baby_5__11_-16_kg__x_78_pcs_nena_dhe_bebi_kujdesi_per_bebin_pelena_8001090950536
0 përshtypje

Pampers Active Baby 5 (11-16kg) x78pcs

Pelene per foshnja me peshe trupore 11-16 kg, e dizenjuar posacerisht per lekuren e ndjeshme te tyre. Permban 3 kanale qe perthithin dhe shperndajne l … Lexo më shumë
2 100 lekë njësi
Kodi: 8001090950536
Pelene per foshnja me peshe trupore 11-16 kg, e dizenjuar posacerisht per lekuren e ndjeshme te tyre. Permban 3 kanale qe perthithin dhe shperndajne lageshtiren duke siguruar qe lekura te mbetet e thate. Mikroporet ne strukturen e tyre lejojne nje ajrim te mire. E vecanta e Pampers eshte nje indikator specifik qe ndryshon ngjyre nga e verdhe ne blu, kur eshte koha per nderrim. Prania e aloe veres shmang irritimin dhe siguron mbrojtje dhe butesi deri ne 12 ore. Ngjiteset e forta dhe elastike nuk lejojne rrjedhjen dhe jane komode per levizjen e femijes
Markë:
Procter&Gamble

Specifikime

pako x 78cp
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu