Loading...
suavinex_gel_intimo_nena_dhe_bebi_higjene_personale_kujdesi_vetjak_pastrues_intime_pastrues_intim_kujdesi_per_lekuren_8426420013048
0 përshtypje

SUAVINEX GEL INTIMO 500ML

Xhel intim për higjienën e përditshme të çdo femre, veçanërisht në periudhën pas lindjes ose gjatë shtatzënisë. Falë pH-it të saj plotë … Lexo më shumë
2 100 lekë njësi
Kodi: 8426420013048
Xhel intim për higjienën e përditshme të çdo femre, veçanërisht në periudhën pas lindjes ose gjatë shtatzënisë. Falë pH-it të saj plotësisht të tolerueshme për lëkurën, ruan ekuilibrin intim të mukozës vaginale. Ndër përbërësit e tij janë acidi laktik, i cili forcon zonën kundër infeksioneve të mundshme, ekstraktet e calendula dhe aloe vera, të njohura për vetitë e tyre antiseptike, hidratuese dhe qetësuese. Pa sapun, pa paraben. Perdorimi: Në pastrimin e përditshëm, duke shpëlarë me shumë ujë.
Markë:
Suavinex

Specifikime

flakon 500ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu