Loading...
la_pastina_anellini_6m__340gr_ushqimi_i_bebes_8001040012345
0 përshtypje

Plasmon La Pastina Anellini 340 GR (makarona)

Makarona me miell gruri, te lehta per tu pregatitur dhe gelltitur, per foshnja mbi 4 muaj.Te pasura me kalcium, hekur dhe vitamina B. Koha e gatimit 4 … Lexo më shumë
230 lekë njësi
Kodi: 8001040012345
Kategoria: Ushqimii Bebes;
Makarona me miell gruri, te lehta per tu pregatitur dhe gelltitur, per foshnja mbi 4 muaj.Te pasura me kalcium, hekur dhe vitamina B. Koha e gatimit 4 minuta. Mund të përmbajë gjurmë të qumështit, vezëve. Pa konservante dhe ngjyrues.
Markë:
Plasmon

Specifikime

kuti 340gr
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu