Menu
Menu

Oferta

ALGOBLANK Clarifying Night Cream 50ML
UljeDorëzimi falas
- 30.00%
Krem nate për fytyrë me njolla. Me ekstrakt të lules së qershisë dhe derivat të vitaminës C, përmirëson dukshëm ...
3,989 ALL5,699 ALL
ALGOECLAT OXYBOOSTER DEFENSE DAY GEL 50ML
UljeDorëzimi falas
- 30.00%
Hidraton dhe ushqen në thellësi lëkurën për gjatë gjithë ditës. Mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm që e dëmtojnë ...
3,709 ALL5,299 ALL
ALGOECLAT OXYBOOSTER ENERGY NIGHT CREAM 50ML
UljeDorëzimi falas
- 30.00%
Kremi i natës Oxybooster Energy ushqen dhe rigjeneron ne thellësi lëkurën. Me përmbajtjen e vecantë me Spirulinë Blu ...
3,639 ALL5,199 ALL
CHAP-ET LIP BALM
Ulje
- 135 ALL
Balm per buzet. Hidraton dhe ushqen. Me shije Te Ndryshme.
15 ALL150 ALL
Natures Aid Beta-Glucans Immune Support + 30tab
Ulje
- 10.00%
Shtese ushqimore e zhvilluar nga nutricioniste ekspertë, kombinim i Beta-Glucanit, ekstraktit te frutit te shtogut ...
1,620 ALL1,800 ALL
Natures Aid Cod Liver Oil (High Strength) 1000mg Softgels 90
Ulje
- 10.00%
Çdo kapsulë 1000mg e vajit të mëlçisë është një burim i vitamines A, Vitamines D dhe acideve yndyrore Omega-3 ...
2,070 ALL2,300 ALL
Natures Aid Collagen Joint Formula 60 Caps
UljeDorëzimi falas
- 10.00%
Shtese ushqimore e formuluar duke përdorur kolagjen detar të pastër të hidrolizuar (Tipi II), ...
3,420 ALL3,800 ALL
Natures Aid Complete EFA 1200mg(Omega 3, 6 + 9) 90 Softgels
Ulje
- 10.00%
Kombinim i vajit te peshkut me vajin e lirit dhe vajin e lulediellit, e pasuruar ne acide yndyrore thelbësore. ...
2,340 ALL2,600 ALL
Natures Aid EchinEeze Echinacea 70mg 30 Tab
Ulje
- 10.00%
Natures Aid EchinEeze Echinacea purpurea është një medikament tradicional bimor që përdoret për të ndihmuar në ...
900 ALL1,000 ALL
NATURES AID GLUCOSAMINE MSM & CHONDROITIN 90 TAB
Ulje
- 10.00%
Shtese ushqimore e pasur me 500mg Glucosamine Sulphate 2KCl, 500mg MSM, 100mg Chondroitin Sulphate dhe Vitamine C e ...
1,800 ALL2,000 ALL
Natures Aid Krill Oil 500mg - 60 Caps
UljeDorëzimi falas
- 10.00%
Burim i pasur i omega 3 me përqendrime të larta të fosfolipideve, i njohur për përthithjen më të lehtë nga organizmi ...
4,410 ALL4,900 ALL
Natures Aid DHA Mini Drops for infants & children 50ml
Ulje
- 10.00%
Pika Omega-3 DHA për foshnje dhe fëmijë. Këto pika 100% natyrore me aromë të limonit ...
1,710 ALL1,900 ALL
Natures Aid Multi-vitamin Drops for infants & children - 50ml
Ulje
- 10.00%
Shtese ushqimore e lëngshme, e pasur ne vitamina, ne forme shurupi me pika. Mbështet shëndetin dhe ...
1,080 ALL1,200 ALL
Natures Aid Organic Spirulina 500mg 90caps
Ulje
- 10.00%
Spirulina është burim i fibrave dhe proteinave, e pasur me klorofil, aminoacide, vitamina dhe minerale,100% ...
1,530 ALL1,700 ALL
Natures Aid Osteo Advance Bone Support Formula - 60 Tab
Ulje
- 10.00%
Shtese ushqimore e formuluar me kujdes nga nutricioniste, e pasuruar ne Kalcium, Magnez, Vitaminë D, Zink dhe ...
2,160 ALL2,400 ALL
Natures Aid Pregnancy Multi-Vitamins & Minerals 60 tab
UljeDorëzimi falas
- 10.00%
Natures Aid Red Yeast Rice 333mg 30 Caps
Ulje
- 10.00%
Shtese ushqimore me permbajtje te orizit te kuq te fermentuar(Monastik Purpureus), i cili është përdorur për shekuj ...
1,440 ALL1,600 ALL
Natures Aid Sea Buckthorn Oil 500mg 60 Softgels
UljeDorëzimi falas
- 10.00%
Natures Aid Serrapeptase 250.000iu 60 Tab
UljeDorëzimi falas
- 10.00%
Serapeptaza eshtë një enzimë proteolitike që është përdorur në të gjithë botën për më shumë se tridhjetë vjet. Me ...
8,010 ALL8,900 ALL
Natures Aid Serrapeptase 80,000iu 30 Tab
Ulje
- 10.00%
Serapeptaza eshtë një enzimë proteolitike që është përdorur në të gjithë botën për më shumë se tridhjetë vjet. Me ...
2,880 ALL3,200 ALL
Natures Aid Kidz Immune Support 150ml
Ulje
- 10.00%
Shtese ushqimore per femije mbi 6 vjec, ne forme shurupi me nje përzierje të ekstraktit të frutit te ...
1,260 ALL1,400 ALL
Natures Aid Ucalm St John's Wort 300mg 60 Tab
Ulje
- 10.00%
Produkt medicinal tradicional bimor ( cdo tabletë e veshur me film përmban 300mg ekstrakt (si ekstrakt i thatë) nga ...
1,530 ALL1,700 ALL
Natures Aid Vitamin B Complex 50 + Vitamin C High Potency - Tablets 30
Ulje
- 10.00%
Kombinim i ekuilibruar i vitaminave B( vitamina B1, vitamina B2, vitamina B3, vitamina B5, vitamina B6, vitamina ...
1,350 ALL1,500 ALL
Natures Aid Vitamin D3 1000iu 90 Tab
Ulje
- 10.00%
Vitamina D është një lëndë ushqyese e tretshme në yndyrë e cila luan rol te ...
900 ALL1,000 ALL
Natures Aid Vitamin D3 5000iu 60 tab
Ulje
- 10.00%
Vitamina D është një lëndë ushqyese e tretshme në yndyrë e cila mbështet trupin tuaj në shumë mënyra. Luan rol te ...
2,250 ALL2,500 ALL
Natures Aid Vitamin D3 Drops 400iu 50ml
Ulje
- 10.00%
Shtese ushqimore e pasur me Vitamine D3 per foshnja dhe femije deri ne 5vjec. Vitamina D luan rol te rendesishem në ...
1,350 ALL1,500 ALL
Krahaso produktet