Menu
Menu

ALGOBLANK Clarifying Night Cream 50ML

ALGOBLANK Clarifying Night Cream 50ML
Dorëzimi falas
ALGOBLANK Clarifying Night Cream 50ML
Krem nate për fytyrë me njolla. Me ekstrakt të lules së qershisë dhe derivat të vitaminës C, përmirëson dukshëm lëkurën duke e ushqyer dhe rikthyer elasticitetin. Eleminon njollat e errëta, skuqjet dhe shenjat e lodhjes. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Përdorimi: Aplikohet në fytyrë dhe dekolte pas pastrimit(në mbrëmje).
Kategoria: Hidratim dhe Ushqyerje Marka: Algotherm SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
5,699 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Krem nate për fytyrë me njolla. Me ekstrakt të lules së qershisë dhe derivat të vitaminës C, përmirëson dukshëm lëkurën duke e ushqyer dhe rikthyer elasticitetin. Eleminon njollat e errëta, skuqjet dhe shenjat e lodhjes. Pa paraben dhe pa phenoxyethanol. Përdorimi: Aplikohet në fytyrë dhe dekolte pas pastrimit(në mbrëmje).
ALGOBLANK Clarifying Night Cream 50ML

ALGOBLANK Clarifying Night Cream 50ML

5,699 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet