Menu
Menu

BIODERMA ATODERM PP BAUME ULTRA-NOURRISANT 200ml

BIODERMA ATODERM PP BAUME ULTRA-NOURRISANT 200ml
BIODERMA ATODERM PP BAUME ULTRA-NOURRISANT 200ml
Kategoria: KUJDESI PËR LËKURËN Marka: Bioderma SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
2,520 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)

Balsam ushqyes Biodema, i formuluar për lëkurë të ndjeshme shumë të thatë, te ashper dhe te tendosur. Permban vit PP dhe agjente hidratante, te cilet e ushqejne lekuren me lipide esenciale per forcimin e epidermes.

BIODERMA ATODERM PP BAUME ULTRA-NOURRISANT 200ml

BIODERMA ATODERM PP BAUME ULTRA-NOURRISANT 200ml

2,520 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet