Menu
Menu

BIOSCALIN SHAMPO TRICOAGE BIO 45 + 200 ML

BIOSCALIN SHAMPO TRICOAGE BIO 45 + 200 ML
BIOSCALIN SHAMPO TRICOAGE BIO 45 + 200 ML
Shampo kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjec. E krijuar posacërisht për t'i dhënë forcë, dendësi dhe shkëlqim flokëve të brishtë dhe të lyer te femrat mbi 45 vjec. Me një strukturë të pasur dhe të butë, pastron me delikatesë lëkurën e kokës dhe flokët pa e varfëruar filmin hidrolipidik. Formula e saj përmban një sistem forcues dhe anti-plakje, BioEquolo, një kombinim unik me origjinë bimore me ekstrakte të zgjedhura të Ajuga reptans dhe soje të fermentuar. Lufton rënien e flokëve dhe nxit daljen e rrënjeve të reja. Biogenina me efekt ushqyes dhe forcues si dhe ColorCare kompleks me ceramide dhe Antioksidante ndihmojnë në ruajtjen për kohë të gjatë të ngjyrës së flokëve. Pa paraben. E testuar dermatologjikisht.
Kategoria: KUJDESI PËR LËKURËN Marka: Bioscalin-Giuliani SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
1,560 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Shampo kundër rënies së flokëve për femra mbi 45 vjec. E krijuar posacërisht për t'i dhënë forcë, dendësi dhe shkëlqim flokëve të brishtë dhe të lyer te femrat mbi 45 vjec. Me një strukturë të pasur dhe të butë, pastron me delikatesë lëkurën e kokës dhe flokët pa e varfëruar filmin hidrolipidik. Formula e saj përmban një sistem forcues dhe anti-plakje, BioEquolo, një kombinim unik me origjinë bimore me ekstrakte të zgjedhura të Ajuga reptans dhe soje të fermentuar. Lufton rënien e flokëve dhe nxit daljen e rrënjeve të reja. Biogenina me efekt ushqyes dhe forcues si dhe ColorCare kompleks me ceramide dhe Antioksidante ndihmojnë në ruajtjen për kohë të gjatë të ngjyrës së flokëve. Pa paraben. E testuar dermatologjikisht.
BIOSCALIN SHAMPO TRICOAGE BIO 45 + 200 ML

BIOSCALIN SHAMPO TRICOAGE BIO 45 + 200 ML

1,560 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet