Menu
Menu

BIOSCALIN TRICO AGE 45+ BALSAMO*150ML

BIOSCALIN TRICO AGE 45+ BALSAMO*150ML
BIOSCALIN TRICO AGE 45+ BALSAMO*150ML
Balsam forcues për flokë të hollë, të dobët për femrat mbi 45 vjec. Shoqëruese e shampos tricoage. Përmban një sistem forcues dhe anti-plakje për të rivendosur volumin, dendësinë dhe vitalitetin e fibrave të flokëve. Me BioEquolo, një kompleks i patentuar me origjinë natyrale nga soja e fermentuar dhe ajuga reptans, lëndë aktive me rol kryesor në ushqimin e flokëve, me Biogenina e pasuruar me Acid Pantenoik dhe biotinë vitamina thelbësore për shëndetin e flokëve, me ColorCare-nje kompleks inovativ me resveratrol forcon flokët, u jep shkelqim dhe ruan ngjyrën e flokëve. Aplikohet në flokë të lagur pas larjes me shampo. Lihet të veprojë për 2-3 minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.
Kategoria: KUJDESI PËR LËKURËN Marka: Bioscalin-Giuliani SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
2,000 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Balsam forcues për flokë të hollë, të dobët për femrat mbi 45 vjec. Shoqëruese e shampos tricoage. Përmban një sistem forcues dhe anti-plakje për të rivendosur volumin, dendësinë dhe vitalitetin e fibrave të flokëve. Me BioEquolo, një kompleks i patentuar me origjinë natyrale nga soja e fermentuar dhe ajuga reptans, lëndë aktive me rol kryesor në ushqimin e flokëve, me Biogenina e pasuruar me Acid Pantenoik dhe biotinë vitamina thelbësore për shëndetin e flokëve, me ColorCare-nje kompleks inovativ me resveratrol forcon flokët, u jep shkelqim dhe ruan ngjyrën e flokëve. Aplikohet në flokë të lagur pas larjes me shampo. Lihet të veprojë për 2-3 minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.
BIOSCALIN TRICO AGE 45+ BALSAMO*150ML

BIOSCALIN TRICO AGE 45+ BALSAMO*150ML

2,000 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet