Menu
Menu

BIOSCALIN TRICOAGE 45+ *30 CAPS

BIOSCALIN TRICOAGE 45+ *30 CAPS
Dorëzimi falas
BIOSCALIN TRICOAGE 45+ *30 CAPS
Shtesë ushqimore për femra mbi 45 vjec. Me Biogenina, një formulë e patentuar që përmban biotine, bakër dhe zink. Ndihmon në forcimin e flokëve dhe përshpejton rritjen. Mbron qelizat nga stresi oksidativ dhe mban të shëndetshëm flokët, thonjtë dhe lëkurën. Bakri gjithashtu ndihmon ne kohëzgjatjen e ngjyrës së flokëve. Falë teknologjisë së patentuar R-Plus, një sistem inovativ që kombinon një shtresë speciale tabletash për çlirimin gradual, sigurohet përthithja optimale. Pa gluten.
Kategoria: KUJDESI PËR LËKURËN Marka: Bioscalin-Giuliani SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
3,200 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Shtesë ushqimore për femra mbi 45 vjec. Me Biogenina, një formulë e patentuar që përmban biotine, bakër dhe zink. Ndihmon në forcimin e flokëve dhe përshpejton rritjen. Mbron qelizat nga stresi oksidativ dhe mban të shëndetshëm flokët, thonjtë dhe lëkurën. Bakri gjithashtu ndihmon ne kohëzgjatjen e ngjyrës së flokëve. Falë teknologjisë së patentuar R-Plus, një sistem inovativ që kombinon një shtresë speciale tabletash për çlirimin gradual, sigurohet përthithja optimale. Pa gluten.
BIOSCALIN TRICOAGE 45+ *30 CAPS

BIOSCALIN TRICOAGE 45+ *30 CAPS

3,200 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet