Menu
Menu

Caudalie Beautifying Suncare Oil Spf30 * 150ml

Caudalie Beautifying Suncare Oil Spf30 * 150ml
Dorëzimi falas
Caudalie Beautifying Suncare Oil Spf30 * 150ml
Vaj me mbrojtje nga dielli me SPF30. Mbron nga shenjat e plakjes dhe ushqen lekuren. Rezistente ndaj ujit.
Kategoria: Mbrojtje Nga Dielli Marka: Caudalie SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
3,500 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Vaj me mbrojtje nga dielli me SPF30. Mbron nga shenjat e plakjes dhe ushqen lekuren. Rezistente ndaj ujit.
Caudalie Beautifying Suncare Oil Spf30 * 150ml

Caudalie Beautifying Suncare Oil Spf30 * 150ml

3,500 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet