Menu
Menu

Caudalie Milky Sun Spray SPF30 Face and Body * 150ml

Caudalie Milky Sun Spray SPF30 Face and Body * 150ml
Dorëzimi falas
Caudalie Milky Sun Spray SPF30 Face and Body * 150ml

Mbrojtje nga dielli me SPF30. Mbron nga shenjat e plakjes dhe ushqen lekuren. Rezistent ndaj ujit.

Kategoria: Krem Mbrojtës Marka: Caudalie SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
3,280 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)

Mbrojtje nga dielli me SPF30. Mbron nga shenjat e plakjes dhe ushqen lekuren. Rezistent ndaj ujit.

Caudalie Milky Sun Spray SPF30 Face and Body * 150ml

Caudalie Milky Sun Spray SPF30 Face and Body * 150ml

3,280 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet