Menu
Menu

Caudalie Tan Prolonging After-Sun Lotion * 200ml

Caudalie Tan Prolonging After-Sun Lotion * 200ml
Caudalie Tan Prolonging After-Sun Lotion * 200ml
Riparon dhe qeteson lekuren pas plazhit. Hidraton dhe e ushqen ate. Zgjat nxirjen per shkelqim afatgjate. Aromatizon lehte.
Kategoria: Mbrojtje Nga Dielli Marka: Caudalie SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
2,180 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Riparon dhe qeteson lekuren pas plazhit. Hidraton dhe e ushqen ate. Zgjat nxirjen per shkelqim afatgjate. Aromatizon lehte.
Caudalie Tan Prolonging After-Sun Lotion * 200ml

Caudalie Tan Prolonging After-Sun Lotion * 200ml

2,180 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet