Menu
Menu

FREZYDERM SUN SCREEN COLOR VELVET FACE CREAM SPF 50+

FREZYDERM SUN SCREEN COLOR VELVET FACE CREAM SPF 50+
Ulje
- 1,272 ALL
FREZYDERM SUN SCREEN COLOR VELVET FACE CREAM SPF 50+

Krem me spf50+ per mbrojtje shumë të lartë nga dielli me ton ngjyrues. Siguron mbrojtje efektive qelizore, efekt mat per 6 ore, mbulimin e shenjave dhe papërsosmëritë e lëkurës. Per te gjitha moshat, per te gjitha tipet e lekures. Rezistente ndaj ujit. Perdoreni cdo dite ne lekure te paster.

Kategoria: KUJDESI PËR LËKURËN Marka: Frezyderm SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
1,908 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 3,180 ALL
Ti kursen: 1,272 ALL
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)

Krem me spf50+ per mbrojtje shumë të lartë nga dielli me ton ngjyrues. Siguron mbrojtje efektive qelizore, efekt mat per 6 ore, mbulimin e shenjave dhe papërsosmëritë e lëkurës. Per te gjitha moshat, per te gjitha tipet e lekures. Rezistente ndaj ujit. Perdoreni cdo dite ne lekure te paster.

FREZYDERM SUN SCREEN COLOR VELVET FACE CREAM SPF 50+

FREZYDERM SUN SCREEN COLOR VELVET FACE CREAM SPF 50+

1,908 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 3,180 ALL
Ti kursen: 1,272 ALL
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet