Menu
Menu

HEI POA HUILE SECHE MONOI SPF 30 *150ML

HEI POA HUILE SECHE MONOI SPF 30 *150ML
Ulje
- 1,299 ALL
HEI POA HUILE SECHE MONOI SPF 30 *150ML

Vaj i thate per mbrojtje nga dielli, me Spf 30. Ushqen dhe hidraton ne thellesi lekuren. Per trupin dhe fytyren. Mbron kunder djegies dhe ndihmon ne nxirje. Rezistent ndaj ujit.

Kategoria: Vajra Truporë Marka: GILBERT LABORATOIRES SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
1,299 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 2,599 ALL
Ti kursen: 1,299 ALL
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)

Vaj i thate per mbrojtje nga dielli, me Spf 30. Ushqen dhe hidraton ne thellesi lekuren. Per trupin dhe fytyren. Mbron kunder djegies dhe ndihmon ne nxirje. Rezistent ndaj ujit.

HEI POA HUILE SECHE MONOI SPF 30 *150ML

HEI POA HUILE SECHE MONOI SPF 30 *150ML

1,299 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 2,599 ALL
Ti kursen: 1,299 ALL
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet