Menu
Menu

HEI POA MONOI MILK SPF20 150ML

HEI POA MONOI MILK SPF20 150ML
HEI POA MONOI MILK SPF20 150ML
Qumësht hidratues për trupin, me aromë të luleve Tiare, me faktor mbrojtës Spf 20. Mbron nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB. Hidraton dhe ushqen lëkurën. Ndihmon në nxirje. Pa paraben, rezistente ndaj ujit.
Kategoria: Kremra Kundër Diellit Marka: GILBERT LABORATOIRES SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
2,399 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Qumësht hidratues për trupin, me aromë të luleve Tiare, me faktor mbrojtës Spf 20. Mbron nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB. Hidraton dhe ushqen lëkurën. Ndihmon në nxirje. Pa paraben, rezistente ndaj ujit.
HEI POA MONOI MILK SPF20 150ML

HEI POA MONOI MILK SPF20 150ML

2,399 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet