Menu
Menu

HEI POA MONOI MILK SPF30 150ML

HEI POA MONOI MILK SPF30 150ML
HEI POA MONOI MILK SPF30 150ML
Qumësht mbrojtës me Spf 30. Me aromë të luleve Tiare. Mbron nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB. Hidraton, ushqen dhe mbron lëkurën nga rrezet e diellit. Ndihmon në nxirje. Pa paraben, rezistente ndaj ujit.
Kategoria: Kremra Kundër Diellit Marka: GILBERT LABORATOIRES SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
2,599 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Qumësht mbrojtës me Spf 30. Me aromë të luleve Tiare. Mbron nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB. Hidraton, ushqen dhe mbron lëkurën nga rrezet e diellit. Ndihmon në nxirje. Pa paraben, rezistente ndaj ujit.
HEI POA MONOI MILK SPF30 150ML

HEI POA MONOI MILK SPF30 150ML

2,599 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet