Menu
Menu

La Roche-Posay Redermic R Eyes 15ml

La Roche-Posay Redermic R Eyes 15ml
Dorëzimi falas
La Roche-Posay Redermic R Eyes 15ml
Krem ​​antirrudhë për sytë, me retinol. I përshtatshëm për lëkurë sensitive. Zbut dhe tërheq lëkurën rreth syve. Forcon lëkurën, redukton rrathët e zinj dhe shenjat e lodhjes. Rekomandohet për përdorim gjatë darkës. Nëse aplikohet në mëngjes, vendosni një krem ​​kundër diellit pas aplikimit te kremit për sytë.
Kategoria: KUJDESI PËR LËKURËN Marka: La Roche-Posay SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
5,200 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Krem ​​antirrudhë për sytë, me retinol. I përshtatshëm për lëkurë sensitive. Zbut dhe tërheq lëkurën rreth syve. Forcon lëkurën, redukton rrathët e zinj dhe shenjat e lodhjes. Rekomandohet për përdorim gjatë darkës. Nëse aplikohet në mëngjes, vendosni një krem ​​kundër diellit pas aplikimit te kremit për sytë.
La Roche-Posay Redermic R Eyes 15ml

La Roche-Posay Redermic R Eyes 15ml

5,200 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet