Menu
Menu

La Roche-Posay Toleriane Corrective Liquid Foundation 30ml

La Roche-Posay Toleriane Corrective Liquid Foundation 30ml
Dorëzimi falas
La Roche-Posay Toleriane Corrective Liquid Foundation 30ml
Fondatine likuide, për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante. Me Uje Termal La Roche-Posay, qetëson lëkurën gjatë aplikimit dhe zvogëlon ndjeshmërinë pas përdorimit. Mbulon skuqjet, rrathet e zinj dhe shenjat pa bllokuar poret e lekures. Pa konservantë. Jo komedogjene.
Kategoria: KUJDESI PËR LËKURËN Marka: La Roche-Posay SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
3,500 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Fondatine likuide, për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante. Me Uje Termal La Roche-Posay, qetëson lëkurën gjatë aplikimit dhe zvogëlon ndjeshmërinë pas përdorimit. Mbulon skuqjet, rrathet e zinj dhe shenjat pa bllokuar poret e lekures. Pa konservantë. Jo komedogjene.
La Roche-Posay Toleriane Corrective Liquid Foundation 30ml

La Roche-Posay Toleriane Corrective Liquid Foundation 30ml

3,500 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet