Menu
Menu

MYCOGEL FOAMING CLEANSING GEL 150ML

MYCOGEL FOAMING CLEANSING GEL 150ML
MYCOGEL FOAMING CLEANSING GEL 150ML
Mycogel Foaming Cleansing Gel 150ml, xhel lares i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme të prirur ndaj acarimit, e shoqëruar me skuqje, veçanërisht e vendosur në zonat yndyrore (balli, mjekra, vetullat, hundë). Baza pastruese e butë siguron një pastrim të butë dhe respekton ekuilibrin e lëkurës pa e tharë atë. Falë efektivitetit të kombinimit të bakrit, zinkut dhe vajit te pemes se cajit, ai kufizon përhapjen e mikroorganizmave përgjegjës për irritimet dhe lehtëson ndjenjat e shqetësimit. Lëkura është e pastër. Pa paraben, fenoksietanol. Hipoalergjik, jo-komedogjen.
Kategoria: KUJDESI PËR LËKURËN Marka: Biorga SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
1,650 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Mycogel Foaming Cleansing Gel 150ml, xhel lares i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme të prirur ndaj acarimit, e shoqëruar me skuqje, veçanërisht e vendosur në zonat yndyrore (balli, mjekra, vetullat, hundë). Baza pastruese e butë siguron një pastrim të butë dhe respekton ekuilibrin e lëkurës pa e tharë atë. Falë efektivitetit të kombinimit të bakrit, zinkut dhe vajit te pemes se cajit, ai kufizon përhapjen e mikroorganizmave përgjegjës për irritimet dhe lehtëson ndjenjat e shqetësimit. Lëkura është e pastër. Pa paraben, fenoksietanol. Hipoalergjik, jo-komedogjen.
MYCOGEL FOAMING CLEANSING GEL 150ML

MYCOGEL FOAMING CLEANSING GEL 150ML

1,650 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet