Menu
Menu

Natures Aid Super Stars Immune Support for Children, Natural Blackcurrant Flavour, 150ml

Natures Aid Kidz Immune Support 150ml
Ulje
- 10.00%
Natures Aid Super Stars Immune Support for Children, Natural Blackcurrant Flavour, 150ml

Shtese ushqimore per femije mbi 6 vjec, ne forme shurupi me nje përzierje të ekstraktit të frutit te shtogut së bashku me Vitaminat C, D3 dhe Zink. Me rol te rendesishem në funksionimin normal të sistemit imunitar. Vitamina C është një vitaminë thelbësore që gjithashtu kontribuon në një ulje të lodhjes. Me shije rrushi. Pa OMGJ, ngjyra artificiale, aromë artificiale, produkte qumështi, laktozë, gluten, grurë, maja, arra, kripë, soje, niseshte dhe sheqer. Dozimi dhe përdorimi: Fëmijët nga 6-12 vjeç: 1 lugë çaji (5 ml) në ditë. Mund të përzihet me ujë, lëng ose ushqim. Tundeni shishen plotësisht para përdorimit.Pasi të hapet mbajeni në frigorifer dhe përdoreni brenda 4 muajve.

Kategoria: Fëmije Marka: Natures Aid SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
1,260 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 1,400 ALL
Ti kursen: 140 ALL
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)

Shtese ushqimore per femije mbi 6 vjec, ne forme shurupi me nje përzierje të ekstraktit të frutit te shtogut së bashku me Vitaminat C, D3 dhe Zink. Me rol te rendesishem në funksionimin normal të sistemit imunitar. Vitamina C është një vitaminë thelbësore që gjithashtu kontribuon në një ulje të lodhjes. Me shije rrushi. Pa OMGJ, ngjyra artificiale, aromë artificiale, produkte qumështi, laktozë, gluten, grurë, maja, arra, kripë, soje, niseshte dhe sheqer. Dozimi dhe përdorimi: Fëmijët nga 6-12 vjeç: 1 lugë çaji (5 ml) në ditë. Mund të përzihet me ujë, lëng ose ushqim. Tundeni shishen plotësisht para përdorimit.Pasi të hapet mbajeni në frigorifer dhe përdoreni brenda 4 muajve.

Natures Aid Super Stars Immune Support for Children, Natural Blackcurrant Flavour, 150ml

Natures Aid Super Stars Immune Support for Children, Natural Blackcurrant Flavour, 150ml

1,260 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 1,400 ALL
Ti kursen: 140 ALL
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet