Menu
Menu

Natures Aid Vitamin D3 1000iu 90 Tab

Natures Aid Vitamin D3 1000iu 90 Tab
Ulje
- 10.00%
Natures Aid Vitamin D3 1000iu 90 Tab

Vitamina D është një lëndë ushqyese e tretshme në yndyrë e cila luan rol te rendesishem në përthithjen dhe përdorimin e duhur të kalciumit, ne mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm. Gjithashtu ndihmon në mbështetjen e funksionit normal të muskujve dhe kontribuon në një sistem të shëndetshëm imunitar. I përshtatshëm për vegjetarianë. Pa OMGJ, ngjyra artificiale, aromë artificiale, misër, qumësht, laktozë, gluten, grurë, arra, kripë, sojë, niseshte dhe sheqer. Perdorimi: 1 tabletë në ditë me ushqim.

Kategoria: VITAMINA/SHTESA USHQIMORE Marka: Natures Aid SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
900 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 1,000 ALL
Ti kursen: 100 ALL
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)

Vitamina D është një lëndë ushqyese e tretshme në yndyrë e cila luan rol te rendesishem në përthithjen dhe përdorimin e duhur të kalciumit, ne mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm. Gjithashtu ndihmon në mbështetjen e funksionit normal të muskujve dhe kontribuon në një sistem të shëndetshëm imunitar. I përshtatshëm për vegjetarianë. Pa OMGJ, ngjyra artificiale, aromë artificiale, misër, qumësht, laktozë, gluten, grurë, arra, kripë, sojë, niseshte dhe sheqer. Perdorimi: 1 tabletë në ditë me ushqim.

Natures Aid Vitamin D3 1000iu 90 Tab

Natures Aid Vitamin D3 1000iu 90 Tab

900 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 1,000 ALL
Ti kursen: 100 ALL
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet