Menu
Menu

Natures Aid Vitamin D3 Drops 400iu 50ml

Natures Aid Vitamin D3 Drops 400iu 50ml
Ulje
- 10.00%
Natures Aid Vitamin D3 Drops 400iu 50ml
Shtese ushqimore e pasur me Vitamine D3 per foshnja dhe femije deri ne 5vjec. Vitamina D luan rol te rendesishem në perthithjen e kalciumit dhe mbështet zhvillimin e kockave të shëndetshme, funksionimin e shëndetshëm të muskujve, si dhe funksionimin normal të sistemit imunitar tek fëmijët. I përshtatshëm për vegjetarianë. Pa OMGJ, ngjyra artificiale, aromë artificiale, misër, qumësht, laktozë, gluten, grurë, arra, kripë, sojë, niseshte dhe sheqer. Perdorimi: 1ml çdo ditë. Tundeni shishen perpara përdorimit.
Kategoria: VITAMINA/SHTESA USHQIMORE Marka: Natures Aid SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
1,350 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 1,500 ALL
Ti kursen: 150 ALL
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Shtese ushqimore e pasur me Vitamine D3 per foshnja dhe femije deri ne 5vjec. Vitamina D luan rol te rendesishem në perthithjen e kalciumit dhe mbështet zhvillimin e kockave të shëndetshme, funksionimin e shëndetshëm të muskujve, si dhe funksionimin normal të sistemit imunitar tek fëmijët. I përshtatshëm për vegjetarianë. Pa OMGJ, ngjyra artificiale, aromë artificiale, misër, qumësht, laktozë, gluten, grurë, arra, kripë, sojë, niseshte dhe sheqer. Perdorimi: 1ml çdo ditë. Tundeni shishen perpara përdorimit.
Natures Aid Vitamin D3 Drops 400iu 50ml

Natures Aid Vitamin D3 Drops 400iu 50ml

1,350 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 1,500 ALL
Ti kursen: 150 ALL
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet