Menu
Menu

PAMPERS PANTS 6(15+kg)*44 cop

PAMPERS PANTS 6(15+kg)*44 cop
PAMPERS PANTS 6(15+kg)*44 cop
Kategoria: NËNA & BEBI Marka: Procter&Gamble SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
1,950 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)

Pampers pants eshte nje pelene ne forme mbathjeje pa ngjites per foshnja me peshe trupore mbi 15kg, e dizenjuar posacerisht per lekuren e ndjeshme te tyre. Permban 3 kanale qe perthithin dhe shperndajne lageshtiren duke siguruar qe lekura te mbetet e thate. Mikroporet ne strukturen e tyre lejojne nje ajrim te mire. Prania e aloe veres shmang irritimin dhe siguron mbrojtje dhe butesi deri ne 12 ore. Jane komode per nderrim dhe puthiten mire me Trupin duke i dhene femijes rehati ne levizje.

PAMPERS PANTS 6(15+kg)*44 cop

PAMPERS PANTS 6(15+kg)*44 cop

1,950 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet