Menu
Menu

POMPE GJIRI ELEKTRIKE LORELLI

POMPE GJIRI ELEKTRIKE LORELLI
Dorëzimi falas
POMPE GJIRI ELEKTRIKE LORELLI

Pompe elektrike e markes Lorelli. Praktike ne perdorim. Mundeson mbledhje te qumeshtit direkt ne biberon me nje shpejtesi te rregullueshme, me nje kontakt te lehte dhe te rehatshem me gjirin. Me korrent dhe bateri, lehtesisht e transportueshme.

Kategoria: NËNA & BEBI Marka: Lorelli SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
7,800 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)

Pompe elektrike e markes Lorelli. Praktike ne perdorim. Mundeson mbledhje te qumeshtit direkt ne biberon me nje shpejtesi te rregullueshme, me nje kontakt te lehte dhe te rehatshem me gjirin. Me korrent dhe bateri, lehtesisht e transportueshme.

POMPE GJIRI ELEKTRIKE LORELLI

POMPE GJIRI ELEKTRIKE LORELLI

7,800 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet