Menu
Menu

Rilastil Sun System PPT Transparent Spray SPF 50+ 75 ml

Rilastil Sun System PPT Transparent Spray SPF 50+ 75 ml
Rilastil Sun System PPT Transparent Spray SPF 50+ 75 ml
Emulsion i lehte per mbrojtje kunder diellit, i cili garanton mbulim te plote nga rrezet UVB-UVA dhe i jep lekures rehati maksimale. Parandalon shfaqjen e njollave te erreta per shkak te djegies nga dielli. Hidraton, qeteson dhe parandalon skuqjen e lekures. Vjen ne nje paketim te vogel dhe mund ta merrni kudo me vete. Pa paraben dhe ngjyrues. Hipoalergjik. Testuar per nikel, krom, kobalt dhe merkur.
Kategoria: KUJDESI PËR LËKURËN Marka: RILASTIL SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
1,750 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Emulsion i lehte per mbrojtje kunder diellit, i cili garanton mbulim te plote nga rrezet UVB-UVA dhe i jep lekures rehati maksimale. Parandalon shfaqjen e njollave te erreta per shkak te djegies nga dielli. Hidraton, qeteson dhe parandalon skuqjen e lekures. Vjen ne nje paketim te vogel dhe mund ta merrni kudo me vete. Pa paraben dhe ngjyrues. Hipoalergjik. Testuar per nikel, krom, kobalt dhe merkur.
Rilastil Sun System PPT Transparent Spray SPF 50+ 75 ml

Rilastil Sun System PPT Transparent Spray SPF 50+ 75 ml

1,750 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet