Menu
Menu

Sebamed Anti-Hairloss Shampoo for all hair types 200ml

Sebamed Anti-Hairloss Shampoo for all hair types 200ml
Ulje
- 143 ALL
Sebamed Anti-Hairloss Shampoo for all hair types 200ml
Kategoria: KUJDESI PËR LËKURËN Marka: Sebamed SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
807 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 950 ALL
Ti kursen: 143 ALL
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Shampo kunder renies se flokëve, e cila aktivizon qarkullimin e gjakut në lëkurën e kokës
Me Kafeinë dhe Ginkgo Biloba mbështet rritjen e flokëve dhe forcon strukturën e tyre. E pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve.

Sebamed Anti-Hairloss Shampoo for all hair types 200ml

Sebamed Anti-Hairloss Shampoo for all hair types 200ml

807 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 950 ALL
Ti kursen: 143 ALL
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet