Menu
Menu

Sebamed Anti-Stretch Mark Cream for stretched skin 200ml

Sebamed Anti-Stretch Mark Cream for stretched skin 200ml
Ulje
- 320 ALL
Sebamed Anti-Stretch Mark Cream for stretched skin 200ml

Kremi Sebamed Anti Stretch Mark ndihmon në parandalimin e strijave dhe zvogëlimin e strijave ekzistuese. Aplikohet dy herë në ditë duke përdorur lëvizje rrethore. Nga fillimi i shtatzënisë deri në disa javë pas lindjes. Mund të përdoret gjatë ushqyerjes me gji.

Kategoria: KUJDESI PËR LËKURËN Marka: Sebamed SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
1,810 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 2,130 ALL
Ti kursen: 320 ALL
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)

Kremi Sebamed Anti Stretch Mark ndihmon në parandalimin e strijave dhe zvogëlimin e strijave ekzistuese. Aplikohet dy herë në ditë duke përdorur lëvizje rrethore. Nga fillimi i shtatzënisë deri në disa javë pas lindjes. Mund të përdoret gjatë ushqyerjes me gji.

Sebamed Anti-Stretch Mark Cream for stretched skin 200ml

Sebamed Anti-Stretch Mark Cream for stretched skin 200ml

1,810 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 2,130 ALL
Ti kursen: 320 ALL
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet