Menu
Menu

Sebamed Sun Lotion Spf 50 150ml

Sebamed Sun Lotion Spf 50   150ml
Ulje
- 1,315 ALL
Sebamed Sun Lotion Spf 50 150ml
Kategoria: Mbrojtje Nga Dielli Marka: Sebamed SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
1,315 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 2,630 ALL
Ti kursen: 1,315 ALL
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Locion mbrojtes nga dielli me faktor 50, me sistem filtri shumë efektiv UVA/UVB i kombinuar me mikropigmente. Parandalon dëmtimet dhe irritimet e lëkurës nga rrezet e diellit. Gjithashtu, siguron mbrojtje kundër plakjes së lëkurës fale permbajtjes me vitaminë E dhe provitaminë B5 rigjeneruese.
Sebamed Sun Lotion Spf 50   150ml

Sebamed Sun Lotion Spf 50 150ml

1,315 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 2,630 ALL
Ti kursen: 1,315 ALL
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet