Menu
Menu

SEPTONA ANTIBACTERIAL GREEN APPLE 60cp (letra te lagura)

SEPTONA ANTIBACTERIAL GREEN APPLE 60cp (letra te lagura)
SEPTONA ANTIBACTERIAL GREEN APPLE 60cp (letra te lagura)
Kategoria: KUJDESI VETJAK Marka: Septona SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
200 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)

Letra te lagura antibakteriale me arome molle jeshile. Me agjente disinfektante Clorhexidine Digluconate dhe 20 % alkol etilik. Eliminon bakteret dhe viruset H1N1, H3N2. Per perdorim ne zyre, makine dhe gjate udhetimit.

SEPTONA ANTIBACTERIAL GREEN APPLE 60cp (letra te lagura)

SEPTONA ANTIBACTERIAL GREEN APPLE 60cp (letra te lagura)

200 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet