Menu
Menu

Set Hei Poa Tahiti Monoi Shampo, Mask,Milk spray+Kreher Falas

Set Hei Poa Tahiti Monoi Shampo, Mask,Milk spray+Kreher Falas
Dorëzimi falas
Set Hei Poa Tahiti Monoi Shampo, Mask,Milk spray+Kreher Falas
Set per trajtimin e flokeve te thate e te demtuar me shampo(150ml), mask(200ml), qumesht spraj(150ml) dhe nje kreher nga Hei poa. Me vajin Tahitian Monoi dhe proteinat e grurit në përmbajtje, i japin flokëve fortësi, shkëlqim dhe elasticitet. Ushqejnë rrënjën dhe rritin dendësinë e flokëve. Përmbajne Vitaminë E, balsam dhe ekstrakt të lules Tiare. Pa sapun, paraben dhe fenoksietanol. Perdorimi: Lahen floket me shampon Hei Poa, aplikohet maska ne floke te lagur mbahet disa minuta në flokë më pas shpëlahet, sprucohet ne majat e flokeve qumeshti i cili ruan stilimin. Floket krihen me lehtesi me krehrin Hei Poa, delikat per floket duke mos lejuar keputjen.
Kategoria: KUJDESI PËR LËKURËN Marka: GILBERT LABORATOIRES SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
5,797 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Set per trajtimin e flokeve te thate e te demtuar me shampo(150ml), mask(200ml), qumesht spraj(150ml) dhe nje kreher nga Hei poa. Me vajin Tahitian Monoi dhe proteinat e grurit në përmbajtje, i japin flokëve fortësi, shkëlqim dhe elasticitet. Ushqejnë rrënjën dhe rritin dendësinë e flokëve. Përmbajne Vitaminë E, balsam dhe ekstrakt të lules Tiare. Pa sapun, paraben dhe fenoksietanol. Perdorimi: Lahen floket me shampon Hei Poa, aplikohet maska ne floke te lagur mbahet disa minuta në flokë më pas shpëlahet, sprucohet ne majat e flokeve qumeshti i cili ruan stilimin. Floket krihen me lehtesi me krehrin Hei Poa, delikat per floket duke mos lejuar keputjen.
Set Hei Poa Tahiti Monoi Shampo, Mask,Milk spray+Kreher Falas

Set Hei Poa Tahiti Monoi Shampo, Mask,Milk spray+Kreher Falas

5,797 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet