Menu
Menu

ShAMPO BIOTINE 1000ML DRASANVI PER FLOKE TE THATE

ShAMPO BIOTINE 1000ML DRASANVI PER FLOKE TE THATE
ShAMPO BIOTINE 1000ML DRASANVI PER FLOKE TE THATE
Shampo hidratuese për flokë të thatë, të brishtë dhe të demtuar. Formula e saj funksionon duke pastruar flokët dhe duke i dhënë hidratim shtesë. Kjo fale permbajtjes se pasur me Biotine, Aloe, pantenol(vitamin B5) dhe alga deti.
Kategoria: KUJDESI PËR LËKURËN Marka: Drasanvi SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
1,550 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Shampo hidratuese për flokë të thatë, të brishtë dhe të demtuar. Formula e saj funksionon duke pastruar flokët dhe duke i dhënë hidratim shtesë. Kjo fale permbajtjes se pasur me Biotine, Aloe, pantenol(vitamin B5) dhe alga deti.
ShAMPO BIOTINE 1000ML DRASANVI PER FLOKE TE THATE

ShAMPO BIOTINE 1000ML DRASANVI PER FLOKE TE THATE

1,550 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet