Menu
Menu

SOLGAR COLLAGEN HYALURONIC ACID COMPLEX X30TAB

SOLGAR COLLAGEN HYALURONIC ACID COMPLEX X30TAB
Dorëzimi falas
SOLGAR COLLAGEN HYALURONIC ACID COMPLEX X30TAB
Shtesë dietike me kolagjen, kondroitin, acid hialuronik dhe vitaminë C. Me rol të rëndësishëm në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të lëkurës, kockave dhe kërcit. Përdorimi: 1 tabletë në ditë, pas vaktit kryesor. Përbërësit: Ekstrakt BioCell Collagen II 1200mg (siguron 720mg kolagjen të hidrolizuar të tipit II, 192mg sulfate kondroitin dhe 120mg acid hialuronik), Vitamina C 100mg. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Produkti nuk përmban përbërës të majasë, grurit, sojës ose qumështit dhe është formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Kategoria: VITAMINA/SHTESA USHQIMORE Marka: SOLGAR SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
6,550 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Shtesë dietike me kolagjen, kondroitin, acid hialuronik dhe vitaminë C. Me rol të rëndësishëm në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të lëkurës, kockave dhe kërcit. Përdorimi: 1 tabletë në ditë, pas vaktit kryesor. Përbërësit: Ekstrakt BioCell Collagen II 1200mg (siguron 720mg kolagjen të hidrolizuar të tipit II, 192mg sulfate kondroitin dhe 120mg acid hialuronik), Vitamina C 100mg. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Produkti nuk përmban përbërës të majasë, grurit, sojës ose qumështit dhe është formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
SOLGAR COLLAGEN HYALURONIC ACID COMPLEX X30TAB

SOLGAR COLLAGEN HYALURONIC ACID COMPLEX X30TAB

6,550 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet