Menu
Menu

TERMOGEN SPORT DRASANVI x90cap

TERMOGEN SPORT DRASANVI x90cap
TERMOGEN SPORT DRASANVI x90cap
Kategoria: VITAMINA/SHTESA USHQIMORE Marka: Drasanvi SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
2,400 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)

Shtesë ushqimore që favorizon funksionimin e duhur të trupit për ata që kryejnë veprimtari sportive. Luan rol në metabolizmin e saktë të makroelementëve falë pëmbajtjes së kromit. Gjithashtu përmban çaj jeshil, një antioksidant natyral që kontribuon në një rritje të metabolizmit bazal dhe përdorimin e yndyrnave nga trupi së bashku me kafeinën, garcinia cambogia dhe kromium pikolinë. Ideal për të ndihmuar në uljen e oreksit. Doza e rekomanduar: 3 kapsula në ditë. Përbërësit : ekstrakt i thatë i cajit jeshil(450mg) ekstrakt i thatë i Garcinia Camboxhias(345mg), cafein anhidër(300mg), Krom(0.321mg) piperinë(5mg). Pa kolorante, pa sheqer dhe shtesa ushqimore.

TERMOGEN SPORT DRASANVI x90cap

TERMOGEN SPORT DRASANVI x90cap

2,400 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet