Menu
Menu

Trudi Kids Crema Solare Spf 50+ 200ml

Trudi Kids Crema Solare Spf 50+ 200ml
Trudi Kids Crema Solare Spf 50+ 200ml
Kremi kunder diellit për fëmijë, me faktor mbrojtës SPF 50. Me ekstrakte bimore organike nga Aloe vera dhe tërshëra dhe vajra bimore organike nga luledielli dhe vaji i bajames, të cilat ndihmojnë në parandalimin e formimit të radikalëve të lirë dhe ruajnë elasticitetin dhe hidratimin e lëkurës. Mbron në mënyrë të besueshme lëkurën e fëmijëve nga rrezatimi UVA dhe UVB. I papërshkueshëm nga uji. Pa ngjyra, pa alergen, pa lanolinë, pa silikon, pa PEG (komponimet e polietilen glikolit), pa vazelinë, pa paraben, pa vajra minerale
Kategoria: NËNA & BEBI Marka: Trudi SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
1,630 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Kremi kunder diellit për fëmijë, me faktor mbrojtës SPF 50. Me ekstrakte bimore organike nga Aloe vera dhe tërshëra dhe vajra bimore organike nga luledielli dhe vaji i bajames, të cilat ndihmojnë në parandalimin e formimit të radikalëve të lirë dhe ruajnë elasticitetin dhe hidratimin e lëkurës. Mbron në mënyrë të besueshme lëkurën e fëmijëve nga rrezatimi UVA dhe UVB. I papërshkueshëm nga uji. Pa ngjyra, pa alergen, pa lanolinë, pa silikon, pa PEG (komponimet e polietilen glikolit), pa vazelinë, pa paraben, pa vajra minerale
Trudi Kids Crema Solare Spf 50+ 200ml

Trudi Kids Crema Solare Spf 50+ 200ml

1,630 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet