Menu
Menu

Uriage Bariesun Fluide Anti-Taches SPF 50+ 40 ML

Uriage Bariesun Fluide Anti-Taches SPF 50+   40 ML
Ulje
- 30.00%
Uriage Bariesun Fluide Anti-Taches SPF 50+ 40 ML
Kategoria: Krem Mbrojtës Marka: Uriage SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
2,065 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 2,950 ALL
Ti kursen: 885 ALL
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)

Krem mbrojtes ndaj diellit me faktor 50+, specifike per lekurat me tendence per te krijuar njolla.

Bariésun kombinon një kompleks filtrues me performancë të lartë dhe dy patenta dermatologjike për të mbrojtur lëkurën, për të parandaluar dëmtimin e qelizave dhe foto plakjen e shkaktuar nga rrezet UVA, UVB dhe drita blu.
Ndihmon në parandalimin e shfaqjes së njollave të errëta dhe mbron zonat e trajtuara me procedura dermatologjike (lazer, peeling sipërfaqësor, etj.). Veprimi i tij korrigjues redukton zonat e hiperpigmentuar.
Teknologjia Skin Shield kombinon ujin termal Uriage, një përbërës aktiv unik që ndihmon në mbrojtjen e ADN-së dhe patentën [TELOMERES PROTECT] që parandalon dëmtimin e qelizave dhe fotoplakjen.
Patenta BARIESUN formon një film mbrojtës në lëkurë duke ndihmuar në kufizimin e depërtimit të filtrave UV në sipërfaqen e lekures.  Formula e tij që kombinon përbërës aktivë kundër njollave të errëta, antioksidantë dhe qetësues, njetrajteson lëkurën dhe redukton hiperpigmentimin.

Uriage Bariesun Fluide Anti-Taches SPF 50+   40 ML

Uriage Bariesun Fluide Anti-Taches SPF 50+ 40 ML

2,065 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër: 2,950 ALL
Ti kursen: 885 ALL
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet