Menu
Menu

Yanola Cal x30tab

Yanola Cal x30tab
Yanola Cal x30tab
Suplement ushqimor me rol te rendesishem gjate shtatzanise dhe periudhes se laktacionit. Ndihmon ne mineralizimin e kockave fetale. Furnizon fetusin me kalciumin e nevojshëm për zhvillimin e kockave dhe dhëmbëve. Redukton depresionin, ankthin dhe ngërçet e muskujve tek nena. Perberesit: Calcium(100mg), magnez(80mg), zink(8mg), Selenium(50mcg), Baker(500mcg), Mangan(1.8mg), Bor(600mcg), Vitamin K2(90mcg), Vitamin D3(200IU), vitamin C(45mg). Perdorimi: 1 tablete ne dite pas vaktit kryesor.
Kategoria: VITAMINA/SHTESA USHQIMORE Marka: Yanola SKU:
Ju lutemi zgjidhni një variant në fillim.
2,800 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Pa magazinë
Në magazinë

TRANSPORTI

  • Brenda Tiranës : 200 lek
  • Qytete te tjera : 200 lek
  • Kosovë : 7 euro (980 lek)
Suplement ushqimor me rol te rendesishem gjate shtatzanise dhe periudhes se laktacionit. Ndihmon ne mineralizimin e kockave fetale. Furnizon fetusin me kalciumin e nevojshëm për zhvillimin e kockave dhe dhëmbëve. Redukton depresionin, ankthin dhe ngërçet e muskujve tek nena. Perberesit: Calcium(100mg), magnez(80mg), zink(8mg), Selenium(50mcg), Baker(500mcg), Mangan(1.8mg), Bor(600mcg), Vitamin K2(90mcg), Vitamin D3(200IU), vitamin C(45mg). Perdorimi: 1 tablete ne dite pas vaktit kryesor.
Yanola Cal x30tab

Yanola Cal x30tab

2,800 ALL Në magazinë
Çmimi i vjetër:
Ti kursen:
Në magazinë
Pa magazinë
Krahaso produktet