Loading...
magnesium_direct_shtesa_ushqimore_1618839885570
0 përshtypje

MAGNESIUM DIRECT STICKS X 30

Suplement ushqimor me permbajtje magnezi dhe vitamine B6, te cilat kontribuojne ne metabolizmin energjitik dhe ne fuksionimin e sistemit nervor. Magne … Lexo më shumë
1 300 lekë njësi
Kodi: 1618839885570
Suplement ushqimor me permbajtje magnezi dhe vitamine B6, te cilat kontribuojne ne metabolizmin energjitik dhe ne fuksionimin e sistemit nervor. Magnezi ndikon ne reduktimin e lodhjes, ne ekuilibrin elektrolitik, funksionin normal muskular dhe funksionin psikologjik. Vitamina B6 ndikon ne metabolizmin normal te proteinave dhe glikogjenit dhe ne rregullimin e aktivitetit hormonal. Permban: Magnez 350 mg (150 mg citrat magnezi dhe 200 mg oksid magnezi) dhe vitamin B6 2 mg. Perdorimi: Te rriturit: Nje stick ne dite, hidheni direkt ne goje, nuk ka nevoje per uje. Nuk permban gluten, laktoze, konservante dhe ngjyrues artificiale. Me embelsues. E pershtatshme per vegane. Me shije te pelqyeshme. Paketimi: 30 stick
Markë:
Power Health

Specifikime

Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu