Loading...
holland__barrett_selenium_plus_zinc_vitamina_5017174121702
0 përshtypje

Holland & Barrett Selenium Plus Zinc

Suplement ushqyes i pasur me vitamina si A, B6, C, E dhe Selenium e zink. Me rol te rendesishem në mbrojtjen e ADN-së, proteinave dhe lipideve nga d … Lexo më shumë
-20%
1 500 lekë1 200 lekë njësi
Kodi: 5017174121702
Suplement ushqyes i pasur me vitamina si A, B6, C, E dhe Selenium e zink. Me rol te rendesishem në mbrojtjen e ADN-së, proteinave dhe lipideve nga dëmtimi oksidativ. Përveç kësaj, Zinku mbështet funksionin normal të sistemit imunitar, mban lëkurën, flokët dhe thonjtë normal dhe kontribuon në metabolizmin e makroelementëve. I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë. Perdorimi: 1 tablete ne dite pas ushqimit.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex90tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu