Loading...
berbered_plus_x_20_tab_diabet_dhe_kolesterol_vwnhkb_png
0 përshtypje

Berbered Plus x 20tab

Suplement ushqimor me kompleks Curcured( Monacolina K, Berberine, Shafran), Koenzime Q10 dhe ekstrakt të thatë shege me veprim antioksidant. Kontrib … Lexo më shumë
1 500 lekë njësi
Kodi: VWHNKB
Suplement ushqimor me kompleks Curcured( Monacolina K, Berberine, Shafran), Koenzime Q10 dhe ekstrakt të thatë shege me veprim antioksidant. Kontribuon në mirëmbajtjen e niveleve normale të kolesterolit në gjak. Perdorimi: 1 tablete ne dite, preferohet ne darke dhe me stomak plot. Pa gluten, pa sheqer, pa laktoze.

Specifikime

Kuti x 20 tab
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu