Loading...
holland__barret_healthy_kids_vitamin_d3_drops_30_ml_vitamina_5017174437124
0 përshtypje

Holland&Barret Healthy Kids Vitamin D3 Drops 30ml

Shtese ushqimore me vitamine D, ne forme te lengshme pa arome, e pershtatshme per femije te moshes mbi nje vjec. Vitamina D kontribuon në mirëmbajtj … Lexo më shumë
-20%
1 300 lekë1 040 lekë njësi
Kodi: 5017174437124
Shtese ushqimore me vitamine D, ne forme te lengshme pa arome, e pershtatshme per femije te moshes mbi nje vjec. Vitamina D kontribuon në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve normal, e cila është e nevojshme në rritjen dhe zhvillimin e fëmijëve. Nuk ka ngjyrues artificiale, aromë ose konservantë. Pa sheqer, ëmbëlsues ose kripë. Pa misër. Pa maja. Perdorimi: 0.5 ml ne dite, mund te hidhet direkt ne gojen e femijes ose te tretet ne lengje ose qumesht.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

Flakon 30 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu